Untitled photo

Minu nimi on Triin Laanemägi. Olen Eestis tegutsev vabakutseline fotograaf. Huvi fotograafia vastu on olnud mul juba väga väikesest peale. Aastatega on kogemustepagas järjest suurenenud ja tegelen pildistamisega  aina rohkem. 

Pildistamine on minu jaoks just üks neist asjadest, mis teeb meele rõõmsaks, sest saan luua midagi ilusat. Iga hetk on ainulaadne ja mul on hea meel, et saan aidata neid talletada.

Oma hobi ja eriala tõttu olen tihedalt seotud loomadega ning nendega seotud pildistamised on mu kindlad lemmikud. Mitmel suvel olen saanud abiks olla ratsutamise Eesti Meistrivõistluste jäädvustamisel. Samuti käin pildistamas ratsutamisvõistluseid, portreesessioone, koeri, veiseid ja erinevaid üritusi. 


Kui soovid, et just mina jäädvustaksin Sinu jaoks olulisi hetki, siis võta minuga ühendust. Olen avatud erinevatele pakkumistele! 


Piltide tellimine

Pilte on võimalik soetada ainult veebifailidena. Paberi peale pilte kahjuks ei paku. Soetatud pildid laen ülesse kodulehele või vajadusel saadan e-mailiga. Piltide avalikul kasutamisel (nt Facebook, Instagram, uudised, ajaleht/ajakiri, muu meedia) tuleb viidata autorile, kui ei ole kokku lepitud teisiti!

Tellimiseks kirjuta mulle Facebooki või e-mailile: Triin Laanemägi/Photos by Triin/triin.laanemagi[at]gmail.com

Kui oled leidnud pildi/pildid, mida sooviksid, siis saada mulle albumi nimi ja failide nimed. Kui on soovi mind pildistama kutsuda, siis võta palun minuga ühendust Facebooki vahendusel!